Понедельник, 19.11.2018, 12:02 | Приветствую Вас Гость

УНІВЕРСАЛЬНА ГАЗЕТА

Главная » Статьи » Мои статьи

21 вересня В.Соколовський на ТРК "КИЇВ"
21 вересня В.Соколовський на ТРК "КИЇВ"
Відомий громадський діяч, кандидат у народні депутати від Троєщини Валентин Соколовський о 21-20 виступить в прямому ефірі ТРК "Київ". Дивіться з 21-20 - 21-40.
Верховний отаман МГО "Козацтво України" викладе своє бачення політичної ситуації, окреслить плани розвитку Деснянського району Києва...

-Козаки завжди займають активну громадянську позицію! - констатує В.Соколовський, - Ми не повинні залишатися осторонь суспільних процесів, треба входити у владу, займати керівні посади в бюджетних і комерційних організаціях, контролювати дії чиновників! Безвідповідальна, безконтрольна влада - злочинна! Історія знає чимало таких прикладів. Саме тому, козацтво акцентує увагу на вивченні і популяризації славних подій і традицій нашого народу, займається патріотичним вихованням, закликає до здорового способу життя.
Валентин Іванович ризикнув втягтися у виборчі перегони, ставши кандидатом у депутати парламенту від столичного масиву Троєщина.
-Наші козаки звернули увагу на те що на такому гігантському масиві як Троєщина, лише один кінотеатр, жодного музею, театру, цирку! - обурюється Валентин Соколовський, - Невже за скільки років не можна було вирішити ці питання! Нікому! Найближчим часом ми відкриємо у Деснянському районі два музеї - Музей плакату і Музей булатної зброї. Запланували організувати масштабне свято на Покрову. Ми відвідали унікальний навчальний заклад - козацьку гімназію! Думаю, варто вивчити і поширити цей досвід і в інших регіонах!
До речі, завдяки отаману створено сайт "Троєщинський край", що дає місцеві новини, публікує чимало матеріалів про козацтво...
Соколовський народився і виріс у козацьких місцях на Переяславщині. Походить із славного, старовинного роду. Пройшов тернистим життєвим шляхом. Має багатий досвід.
З нуля, без олігархічної підтримки, створив фірму "ЗовнішЕкспоБізнес", організував сотні виставок, допоміг виробничникам знайти закордонних партнерів, залучив інвестиції, ознайомив з новими технологіями...
Категория: Мои статьи | Добавил: ungaz (21.09.2012)
Просмотров: 246 | Теги: 21 вересня В.Соколовський на ТРК КИ | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: