Понедельник, 19.02.2018, 18:48 | Приветствую Вас Гость

УНІВЕРСАЛЬНА ГАЗЕТА

Главная » Статьи » Мои статьи

Cергій Квіт виявився справжнім чоловіком - розігнав збоченців!

Cергій Квіт виявився справжнім чоловіком - розігнав збоченців!

Різноманітні збоченці та сексуальні меншини почали нахабно позиціонувати себе як головну правлячу та елітарну силу. Насправді вони є банальними ліберастами і хворою бидлоелітою. Звичайний генетичний мотлох. Дійшли до того, що вирішили розгорнути провокаційну виставку прямо у стінах навчального закладу, який відвідує чимало дітей, вчаться неповнолітні! Треба підтримати рішучість керівника Академії Сергія Квіта, який розігнав оте експерементальне лайно! Тим мистецьким відходам не місце у тих славних стінах!

Дивують подібні публікації:

"Сергій Квіт, як виявилося зненацька, не тільки президент Києво-Могилянської Академії, а ще й художній критик верховної інстанції. Не сподобались експонати йому особисто - значить, лайно. І незалежно від хоч чиїх смаків - це не може бути приводом для закриття.

10 лютого 2012 року виставку «Українське тіло», присвячену дослідженню тілесності в українському суспільстві, було закрито за одноосібним рішенням президента НаУКМА Сергія Квіта.

Вхід до галереї наразі зачинено на замок.

Сергій Квіт пояснив свої дії таким чином: "Це не виставка, а лайно".

Організатори виставки - Центр візуальної культури - розцінюють ці дії як неприпустимий акт цензури. Внаслодок цього, стверджують вони, з простору публічної дискусії цілеспрямовано витісняється цілий спектр важливої соціальної та політичної проблематики, унеможливлюючи її критичний розгляд". - Інфопорн

Ми вже писали про збочену порнографічну виставку "Космічна Одісея", розгорнуту у Державному (!) підприємстві ДУС АП Президента України (!) "Мистецький Арсенал", просто під час проведення Всеукраїнського ДИТЯЧОГО (!) художнього конкурсу. Тоді туди намагалися заманити російського прем`єра В.Путіна, космонавта В.Терешкову, спровокувати скандал. Після рішучого виступу громадськості, журналістів, підляна зірвалася. Український (?!) уряд представив тоді одіозний типу міністр Діма Табачник!

Нині для провокації проти Академії і персонально С.Квіта підставили таке собі "Українське тіло"!

Зрозуміло, що подібні виставки категорично не можна розгортати у стінах  навчальних закладів, які відвідують діти, неповнолітні, молодь з ще не зовсім сформованими моральними орієнтирами! Більше того, у діючому законодавстві за подібні "інсталяції", доступні неповнолітній аудиторії, передбачене цілком конкретне покарання!

Тому у діях Сергія Квіта відсутня всіляка цензура. Так і повинен був вчинити справжній чоловік, Вчитель, Батько, Громадянин! І правильно зробив!

Для різноманітних збоченців у нас і так створили цілу індустрію, яка попри формальні заборони, втягує у свої порнографічно-наркотичні пастки тисячі молодих людей, ламаючи їм життя. Особливу роль у поширенні того лайна, грає кримінальний олігарх Пінчук, який використавши Кучму, отримав за безцінь базові промислові виробництва, обікрав український народ, а нині ще впроваджує тут установки таємного Хазарського світового уряду з планомірного фізичного і морального знищення молоді.

Цю збочену нахабну наволоч давно час послати до їх справжніх господарів - до пекла. Це війна. Яка триває тисячоліття! І лінія фронту може пройти де завгодно...

На жаль, більшість людей того не розуміють, продовжуючи грати в карти з Чортом...

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"


Типова пропаганда порнографії серед малолітніх!

Ніхто не заперечує право особистості на перегляд порно! Дорослої, сформованої особистості! В дитячій аудиторії - це пропаганда порнографії, що карається!

Страшенно талановито... Якраз для дітей!

Відповідь може бути дуже жорсткою! Страх бидлоеліти - основа демократії! Глисти прорвалися у голову та жеруть мозок! Глисти не наїдаються! Лише ростуть! Вбий глиста! Свиней на сало!
Категория: Мои статьи | Добавил: ungaz (10.02.2012)
Просмотров: 326 | Теги: Cергій Квіт виявився справжнім чоло | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: