Понедельник, 19.11.2018, 12:05 | Приветствую Вас Гость

УНІВЕРСАЛЬНА ГАЗЕТА

Главная » Статьи » Мои статьи

Ольга Герасим'юк: Весь страх уже закінчився. Ми - поряд!
Ольга Герасим'юк: Весь страх уже закінчився. Ми - поряд!

Здається, в когось уже здали нерви тут. Терпіли-терпіли, надувалися, вдавали з себе господарів усього закоханого в них народу, та все ж зірвалися...
Бо от щойно мені подзвонили люди й поскаржилися, що сьогодні власникам транспорту з Роздільнянського й Фрунзевського районів потелефонували з Одеськоі обладміністраціі й прямо сказали, що відберуть ліцензіі. На понеділок їх викликають із ліцензійними карточками в Одесу.
Так само мама десятикласниці з Фонтанки повідомила, що до її доньки, яка на свою біду мала на голові бейсболку з написом "Удар", налетіла начальниця відділу освіти Комінтернівського району, котра приїхала сюди "подивитися на Кличка". І коли дівчинка сказала, щоби вона не турбувалася- бо тут поряд мама, начальниця сказала, що турбуватися треба якраз дівчинці, бо їй закінчувати школу. І сьогодні в школу дівчинки вже дзвонили.
А сталося таке.
Справа в тому, що в Южному був Віталій Кличко. Я запросила на зустріч мера міста, а
ле того, на жаль, саме в цю мить викликали в Київ. А замість себе він нікого, на жаль, прислати не міг. Ну, бува й таке, як писав Курт Воннегут. Рейсові автобуси, що везуть щодня додому працівників порту, в цей день вивантажили людей на автостанції з настійливою рекомендацією портовикам іти прямо додому.
На зустріч з Кличком прийшли тисячі людей - рекордне число для Южного! А в цей час навколо площі кружляли певні персонажі, комусь доповідали по телефону обстановку й, як тепер зрозуміло, записували номери машин і автобусів, вдивлялися в лиця присутніх і "бралі на карандаш".
По-моєму, це їх даремно так рвонуло в 37 рік.
... Мама дівчинки сказала, що не на ту напали!
В понеділок транспортники йдуть в обладміністрацію з журналістами. Без істерики. Бо це вже не страшні дзвонили- а комічні. Весь страх уже закінчився.
Ми - поряд, хай ніхто в цьому не сумнівається.

Фото з сторінки на Фейсбуці

Передвиборча програма кандидата в депутати по 139 одномандатному виборчому округу

Герасим’юк Ольги Володимирівни

 

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори,  виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує нормальний розвиток в України.

Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії УДАР у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

 

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

 

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

 

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

 

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях – на 5 років.

За рахунок цих коштів: сприяти забезпеченню будівництва і ремонту доріг в нашому регіоні, розв’язанню  проблем газо- та водопостачання, екології та інших.

 

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 – житло у місцевості проживання.

 

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Настав час УДАРу!

Категория: Мои статьи | Добавил: ungaz (29.09.2012)
Просмотров: 301 | Теги: Ольга Герасим'юк: Весь страх уже за | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: