Суббота, 26.05.2018, 18:30 | Приветствую Вас Гость

УНІВЕРСАЛЬНА ГАЗЕТА

Главная » Статьи » Мои статьи

Партія снайперів: локальні планетарні цілі

Партія снайперів: локальні планетарні цілі

Гумористичний проект Маленька партія снайперів продовжує реалізовувати свою головну мету – всесвітню снайперську революцію. Нині ми плануємо кілька тактичних кроків, з якими і хочемо ознайомити симпатиків.

Справа в тому, що нас давно турбує Англія. Ганебно, що у ХХІ столітті у Європі збереглося таке ганебне явище як монархія. Трудолюбивому англійському народові треба допомогти мирним шляхом змінити конституційний лад!

 Англії – нову Конституцію і парламент! Всі королівські та дворянські звання, пільги – скасовуються! Капітал Королеви Англії конфіскується на користь народу і передається до держбюджету! Сподіваємося на відновлення демократії на багатостраждальному острові.

В Росії запланована маленька територіальна реформа. Машкву в Урюпінськ, кремлядь – в Магадан! Це та єдина країна, де варто здійснити соціалістичну революцію! Без олігархів і транснаціональних корпорацій. Лише тоді отримаємо дешевий газ і бензин.

Філія МПС США готується до націоналізації Федерального резервного банку. Буде ліквідовано Міжнародний валютний фонд, всі його засновники підлягають арешту. Борги анулюються. Фінанси і майно засновників МВФ оголошуються загальнопланетною народною власністю. Змінюється виборна система країни. Демократична і Республіканська партія розпускаються. 

Негайному арешту підлягають всі члени Таємного світового уряду. Конфіскація награбованого.

Забороняється діяльність всіх транснаціональних корпорацій. Їх майно і кошти переходять у власність країн реєстрації.

Євросоюз розпускається. Євровалюта відміняється. НАТО ліквідовується. Даємо кожній європейській нації право на самовизначення.

Ліквідуються всі приватні банки і страхові компанії. Досить грабувати народ!

Закриваються всі офшорні зони планети.

Олігархія, як явище, буде повністю викорінено! Соромно бути бідним у багатій країні! Ганебно бути багатим - у бідній! Треба менше красти, і у будь-якій країні буде порядок!

Для наглядності планету можна уявити як людський організм. А тепер зрозумійте, що в мозок та інші стратегічні центри, проповзли глисти. Що робить людина? Нещадно позбавляється тих соціальних паразитів. Не дивлячись на те, який глист красивіший, який менший, у якого благодійні центри. У цьому суть. Вони жруть нас!

Пріоритет – права особистості. Свобода слова. Права на протест. Відповідальність влади. Справедливість. Захист індивідуальності і творчого розвитку. Бог – це ми всі.

На реалізацію тактичної програми відводиться кілька місяців. Може років…

Програма має статус літературного гумористичного твору планетарного мислення. Всі збіги – випадкові. Індивідуальні світоглядні зміни – вітаються.

Гумор, любов і вдумливі арешти бидлоеліти врятують країну!

Департамент глобального планування МПС

http://snayper.do.am/publ/1-1-0-378


Категория: Мои статьи | Добавил: ungaz (17.02.2011)
Просмотров: 294 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: