Четверг, 18.04.2024, 03:19 | Приветствую Вас Гость

УНІВЕРСАЛЬНА ГАЗЕТА

Главная » Статьи » Мои статьи

Власна справа на селі
Власна справа на селі

Серед найбільш гострих соціальних проблем сьогодення в молодіжному середовищі є безробіття серед молоді. І хоча, завдяки організаційним та практичним заходам з боку державних органів, громадських об’єднань рівень безробіття в  останні роки значно не збільшується, вона залишається на досить високому рівні.  Особливо  ця проблема  відчувається  в сільській місцевості,  де  на  одне  робоче  місце  претендує  25-28  молодих  людей. Для вирішення цього питання восени 2015 року був реалізований проект «Власна справа на селі», який допоміг створити   умови   для  розвитку  молодіжного  підприємництва  у  сільській  місцевості.

Проект УСДМ «Власна справа на селі», що реалізовувався за підтримки Міністерства молоді та спорту України, сприяв  створенню  умов  для  розвитку  молодіжного  підприємництва  в  сільській  місцевості,  подолання  молодіжного  безробіття  та  розвиток  інфраструктури  села  шляхом  організаційно-методичної,  інформаційної, консультаційної  підтримки  молодіжної  підприємницької  ініціативи  на  селі.

Під час реалізації проекту була проведена низка семінарів та семінарів-тренінгів, такі як семінар “Як розпочати власну справу в Україні” (м. Вінниця), семінар  “Інформаційно-правове забезпечення малого бізнесу в сільській місцевості”(м. Вінниця), семінари-тренінги “Власна справа в Україні” у  м. Київ та у м.Запоріжжя.

Крім того, під час реалізації проекту були створені на базі громадських приймалень   стаціонарні та мобільні консультаційні пункти з питань розвитку підприємницьких ініціатив  серед сільської молоді   у Запорізькій та Вінницькій областях.

Подібні проекти мають велике значення для  розвитку сільської місцевості.

Особлива увага – працевлаштування переміщених осіб. На сьогодні загальна кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні досягла кількості  1 042 100  осіб.

Для довідки. З огляду на інформацію на мапі внутрішньо переміщених осіб в Україні, опублікованій на офіційному сайті ООН у справах біженців, з цієї кількості 367,5 тис. зареєструвалися в Донецькій області та 129,5 тис. — у Луганській, які частково контролюють незаконні збройні формування. Також значна кількість зареєструвалася в сусідніх Харківській (136,9 тис.), Дніпропетровській (68,5 тис.) і Запорізькій (75,2 тис.) областях, а також у Києві (76,8 тис.) та Київській області (33,8 тис.).

 

Категория: Мои статьи | Добавил: админ (02.12.2015)
Просмотров: 1107 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: